FreshMail.pl

DLA PAŃ

HOME Dla Pań

SPECJALIZACJA

Panie znajdą w naszych salonach elementy odzieży tworzone wyłącznie dla nich - oferujemy setki pięknych i kolorowych tkanin, dodatków, wzory fasonów, ale również profesjonalne doradztwo związane z idealnym dopasowaniem ubrania do sylwetki.

DOSTĘPNE MODELE


W szerokim wachlarzu ubrań stworzonych dla Pań oferujemy przede wszystkim marynarki wieczorowe, biznesowe i weekendowe. Tworzone są one w wersjach jedno- i dwurzędowych, zdobionych klapami szpiczastymi, klasycznymi, szalowymi. Na życzenie marynarki uzupełniamy o kontrastowe elementy: guziki, lamówki, obszycia.W komplecie do marynarek proponujemy eleganckie spódnice o kroju klasycznym, ołówkowym, trapezowym, w różnorodnych długościach oraz wysokim lub niskim stanem. Marynarkę uzupełnimy także spodniami: szyjemy na miarę cygaretki, rurki, spodnie z kantem spodnie „szwedy”. Spodnie mogą zostać ozdobione obszyciami paska, pięknymi kieszeniami, mankietami.W naszych salonach szyjemy również kobiece i szykowne bluzki koszulowe z wytrzymałych materiałów. Doradzamy, jakie fasony sprawdzają się na konkretnych sylwetkach. Panie znajdą u nas także piękne, wyszczuplające talię kamizelki wykonane z wysokiej jakości tkanin naturalnych, a także sukienki w klasycznych krojach biznesowych.


JAKOŚĆ

Na wysoką jakość oferowanych przez nas elementów odzieży i butów wpływa przede wszystkim staranny proces doboru materiałów – pochodzą one od najlepszych, światowych dostawców i odznaczają się doskonałymi parametrami. Kluczem do sukcesu jest łączenie ich - gęstym ściegiem - z wieloletnim krawieckim doświadczeniem oraz pasją.

Bądź na bieżąco z nowościami w pracowniach Buczyński Szycie na Miarę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl