FreshMail.pl

KONTAKT

HOME Kontakt

Kamil Brycki

doradca klienta


kamil.brycki@buczynski-tailoring.pl
tel. 618 169 497
tel. 664 343 606

Kamil poważniej zainteresował się modą męską kiedy poczuł na własnej skórze, jak mocno ubiór jest w stanie zmienić postrzeganie człowieka w dzisiejszym świecie. Nie zrezygnował jednak ze swoich pasji - w wolnych chwilach dużo czyta, gra na skrzypcach, choć jego największą miłością jest pisanie opowiadań i tekstów publicystycznych. Kamil odpowiada u nas nie tylko za profesjonalne doradztwo, ale również i za teksty pojawiające się na blogu oraz posty dodawane w kanałach social-media.

Piotr Ciepielewski

doradca klienta
stylista firmy/specjalista ds. wizerunku


piotr.ciepielewski@buczynski-tailoring.pl
tel. 618 169 497
tel. 664 343 606

Artysta, malarz, dekorator wnętrz, miłośnik nietuzinkowych stylizacji. W rękach Piotra pozornie zupełnie niepasujące elementy garderoby ożywają tworząc idealnie skomponowaną całość. Jest wirtuozem w doborze detali podkreślających unikalność ubrania. Piotr dba o kreowanie wizerunku firmy, wg jego wskazówek tworzone są stylizacje w witrynach salonów oraz do sesji zdjęciowych. Posiada bogatą kolekcję kamizelek, zarówno jedno, jak i dwurzędowych.

Łukasz Ankiewicz

kierownik salonu


lukasz.ankiewicz@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 629 04 00
tel. 604 409 066

Łukasz Ankiewicz - "Arbiter elegantiarum”, od ponad 10 lat związany z branżą mody, życzliwością i humorem zjednujący sobie ludzi. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym wybiera zestawy nawiązujące do stylu współczesnego dandysa, nie boi się odważnych zestawień. Łukasz umiejętnie łączy różne wzory i kolory, tworząc eleganckie aczkolwiek awangardowe stylizacje. Na bieżąco śledzi męskie blogi modowe, na których szuka inspiracji. Właściciel niezliczonej liczby marynarek dwurzędowych.

Katarzyna Kulik

doradca klienta


katarzyna.kulik@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 629 04 00
tel. 604 409 066

Katarzyna Kulik, jako absolwentka psychologii społecznej, ma doskonałe podejście do klienta. Oprócz świetnego kontaktu
z Klientami, Kasia bardzo swobodnie porusza się
w tematyce mody męskiej. Niezbędną wiedzę i doświadczenie zyskała podczas wcześniejszej pracy dla tradycyjnych polskich marek oferujących klasyczne ubrania dla panów. Prywatnie świetnie czuje się przed obiektywem aparatu jako fotomodelka oraz uwielbia podróże, szczególnie te do Włoch, z których czerpie życiowy optymizm

Jakub Ziółkowski


jakub.ziolkowski@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 629 04 00
tel. 604 409 066

Jakub Ziółkowski związany jest z modą męską od wielu lat. Zanim wzmocnił Zespół warszawskiego salonu przy ul. Nowogrodzkiej, zbierał szlify pracując dla jednej z najlepszych polskich marek męskich. Oprócz krawiectwa, a zwłaszcza jego włoskiej odmiany, Pan Jakub interesuje się motoryzacja. Szczególną sympatią darzy markę Alfa Romeo. W jego stylizacjach przeważają stonowane kolory, które często łączy wyrazistym wzorem. Jak mało kto potrafi dopasowywać formalność ubrań przez dobór odpowiednich faktur, krojów i dodatków.

Mirella
Damaz-Żaczkiewicz

kierownik salonu


mirella.damaz@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 403 30 00
tel. 795120553

Mirella Damaz-Żaczkiewicz swoje zainteresowanie modą odkrywała w rodzinnym zakładzie krawieckim, w którym już jako mała dziewczynka pracowała w okresach wolnych od szkoły. Przez lata dzielnie wspierała rodziców zarówno przygotowując wykroje, jak i zszywając gotowe produkty. Mirella zna się świetnie na kroju, potrafi wyłapać i ukryć wszelkie niedoskonałości sylwetki, a jeśli to konieczne osobiście poprawić ubranie na miejscu w salonie. Mirella, to pierwsza w naszej firmie Mama, wolny czas spędza z córeczką Joasią i kochającym mężem Adamem.

Sebastian Zawieśnicki

doradca klienta


sebastian.zawiesnicki@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 403 30 00
tel. 795 120 553

Sebastian Zawieśnicki, najstarszy stażem filar oraz ostoja spokoju w salonie na Mokotowie. Dzięki ogromnej, praktycznej znajomości zasad dress-codu z cierpliwością tłumaczy i doradza w odpowiednim skomponowaniu ubrania oraz doborze odpowiednich butów szytych na miarę. Oprócz mody klasycznej Sebastian interesuje się modą casual’ową, jego kolekcja streetwear’owa jest naprawdę imponująca. W wolnym czasie oddaje się swoim hobby, spacerom z ukochanym psem oraz gotowaniu.

Katarzyna Bogaczyk

doradca klienta


katarzyna.bogaczyk@buczynski-tailoring.pl
tel. 22 403 30 00
tel. 795 120 553

Katarzyna Bogaczyk ma kilka pasji: oprócz mody jest to muzyka, film oraz jej kot. Zainteresowanie Pani Kasi modą zwiększało się wraz
z jej wzrostem. Przy 180 cm i idealnych proporcjach, może zakładać absolutnie każde ubranie i we wszystkim dobrze wygląda. Pani Kasia świetnie dobiera i łączy kolory, zna się na tkaninach zazwyczaj jednak stawia na ponadczasową klasykę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza. Jeżeli preferujesz kontakt telefoniczny, uwzględnij tę informację w wiadomości.

Otrzymuj wiadomości z inspiracjami, poradnikami
i tekstami dotyczącymi krawiectwa jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl