FreshMail.pl

ROLLOR – NOWOCZESNA TECHNOLOGIA W ŚWIECIE KLASYCZNEJ ELEGANCJI

Grudzień 7, 2017

HOME Blog Rollor – Nowoczesna technologia w świecie klasycznej elegancji

Mam przyjemność przedstawić niezwykłą nowość dostępną w salonach Buczyński, która zrewolucjonizuje Państwa podróże oraz wszystkie okazje, w których transport delikatnej odzieży jest niemożliwy. Nowością tą jest tzw. Rollor, dzięki któremu można przemieszczać się komfortowo i z klasą, zapominając o problemach, które pojawiają się podczas przewożenia garnituru w zwykłym pokrowcu lub walizce.

 

 

Podstawą technologii Rollora jest zwijanie odzieży opatentowanym systemem, eliminując uciskanie garnituru wewnątrz pokrowca, jak ma to miejsce podczas klasycznych metod transportu. Wszystko pomiędzy zaokrąglonymi bokami Rollora nie zgniata się, nie brudzi oraz nie ma możliwości by się zniszczyło, chroniąc ubranie przed wszelkimi zewnętrznymi czynnikami.

 

 

Rollor to rozwiązanie zarówno do transportu, jak i wysyłki delikatnej odzieży. Model, który jest obecnie dostępny w salonach Buczyński, charakteryzuje się ogromną dbałością o szczegóły, skórzanymi detalami, oraz ręcznym wykończeniem. Już teraz mogą podarować sobie Państwo komfort oraz podnieść jakość podróżowania. Garnitur po wyciągnięciu z Rollora prezentuje się nienagannie oraz jest gotowy do założenia.

 


 
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszych salonów w Warszawie i w Poznaniu, gdzie można obejrzeć i sprawdzić, w jaki sposób działa Rollor.
 
 

Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl