FreshMail.pl

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

Grudzień 4, 2017

HOME Blog Świąteczne inspiracje

Zbliża się koniec roku, a razem z nim Święta Bożego Narodzenia. Już teraz warto zastanowić się nad podarunkami dla najbliższych. Odpowiednio dobrany prezent sprawi wiele satysfakcji obdarowywanemu. Możliwości jest naprawdę wiele. Postaramy się Państwa zainspirować, by ułatwić podjęcie odpowiedniego wyboru.

 

 

Decydując się na zakup prezentu musimy zadać sobie wiele pytań dotyczących osoby, dla której mamy wybrać prezent. To najważniejszy moment przy wyborze podarunku. Dobre rozpoznanie upodobań i gustu obdarowywanego dadzą nam gwarancję jego zadowolenia. Co jednak, gdy mamy zbyt wiele wątpliwości? Najbardziej sprawdzoną metodą jest wybór rzeczy, która jest ponadczasowa, o klasycznym designie i wykonana z dobrej jakości materiałów. Taki prezent zadowoli niemal każdego, nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. Najprawdopodobniej będzie dobrze pasował do reszty garderoby, nie znudzi się szybko i będzie dobrze służyć przez lata. Mogą być to dodatki takie jak proste spinki, klasyczna jedwabna poszetka, szal, elegancki krawat, czy skarpetki. Dobrym pomysłem jest również zestaw, którego fundamentem będzie biała lub błękitna koszula. Dobierając do niej odpowiednio dodatki, możemy stworzyć praktyczny i uniwersalny zestaw.

 

 

Jednak jeżeli chcemy, aby osoba poczuła się naprawdę wyjątkowo, najlepszym wyborem będzie bon na uszycie ubrania na miarę. Jest to wyjątkowy prezent, gdyż nie tylko obdarowujemy daną osobę przedmiotem, ale również udziałem w niecodziennym wydarzeniu, jakim jest szycie miarowe. Spotkanie, na którym wybieramy wszystkie elementy ubrania, zbierana jest miara ciała, jest niezwykłą przyjemnością dla każdego mężczyzny. W takim wypadku nie mamy możliwości popełnienia błędu, gdyż obdarowywany wybiera każdy element swojego prezentu według własnego uznania.

 

 

Jeżeli nasz obdarowywany nie boi się niecodziennych rozwiązań, dobrym pomysłem będzie wybranie jakiegoś oryginalnego dodatku. Kultowe już skarpety w romby firmy Burlington, tweedowy kaszkiet, wiązana mucha, czy kalosze Swims, zadowolą każdego.

 

 

Zapraszamy do naszych pracowni w Warszawie i Poznaniu, gdzie nasi doradcy bezbłędnie doradzą w kwestii wyboru prezentu dla Państwa najbliższych.

 

Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl