FreshMail.pl

WYJĄTKOWA PROMOCJA – KAMIZELKA W CENIE GARNITURU DWUCZĘŚCIOWEGO

Październik 3, 2017

HOME Blog Wyjątkowa promocja – Kamizelka w cenie garnituru dwuczęściowego

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

 

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. Do końca października 2017 roku, w pracowniach Buczyński przy zamówieniu garnituru dwuczęściowego otrzymają Państwo kamizelkę w prezencie. Oferta dotyczy specjalnie wyselekcjonowanych materiałów od ekskluzywnego dostawcy tkanin, Dormeuil. Szeroki wachlarz tkanin najwyższej jakości zapewni Państwu ogromne możliwości wyboru.


IMG_1744

Decydując się na garnitur trzyczęściowy zyskują Państwo wiele korzyści. Zastosowanie kamizelki podniesie poziom formalności, szczególnie wybierając tkaniny gładkie lub strukturalne w odcieniach ciemnego granatu, szarości oraz czerni. Garnitur zyskuje bardziej elegancki charakter. Kamizelka wyróżnia garnitur na tle powszechnych zestawów dwuczęściowych i dodaje niezwykłego szyku.

 

IMG_5944

Zastosowanie tkanin o mniej formalnych wzorach przyczyni się do stworzenia wyjątkowego ubrania, które stanie się bazą do tworzenia innych zestawów. Taki garnitur możemy łatwo zdekompletować i każdy jego element nosić oddzielnie. Kamizelka uszyta z tego typu tkanin sprawdzi się nie tylko w zestawach formalnych. Z powodzeniem możemy ją zestawiać z casualowymi ubraniami (jeansy, sportowa koszula). Wzory, które polecamy to różnego rodzaju kraty, pepity, prążki czy jodełki.

Dodatkowym atutem kamizelki jest to, że podkreśla ona walory sylwetki, a maskuje mankamenty każdej budowy ciała. Odpowiedni dobór kroju oraz proporcji pozytywnie wpływa na odbiór naszej sylwetki.

 

_MG_0035

 

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z niepowtarzalnej okazji urozmaicenia swojej garderoby.

Marek Buczyński

 

Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl