5 stylowych prezentów dla eleganckiego mężczyzny

Choć te święta będą inne niż wszystkie, to nadal warto podtrzymywać pewne tradycje – dzięki temu mimo wszystkich przeciwności z pewnością uda się miło spędzić czas. Jedną z nich jest otrzymywanie i wręczanie prezentów, którą jak co roku pragniemy Klientom ułatwić. Przygotowaliśmy poradnik prezentowy, w którym znajdują się nowe produkty z naszej oferty skierowane do każdego eleganckiego mężczyzny. Poniżej przedstawiamy 5 stylowych prezentów dla stylowych Panów.

Eleganckie spinki do mankietów

Bardzo prosty i szybki do zorganizowania, a jednocześnie ciekawy i elegancki prezent na święta to spinki do mankietów. Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie koszulę do formalnego garnituru, a takie mają tak zwane mankiety francuskie, wywijane. Zapina się je ozdobnymi, srebrnymi lub złotymi spinkami. Mogą mieć kamień półszlachetny (onyks, ametyst, tygrysie oko, ale też masę perłową) lub być wykończone stalą nierdzewną. Najbardziej luksusowe spinki do mankietów wykonuje się ze złota lub srebra.

Małą część naszej kolekcji spinek do mankietów można zobaczyć tutaj. Każdy salon posiada dodatkowo indywidualną kolekcję dostępną tylko na miejscu, gdzie znajduje się więcej unikatowych wzorów.

Piękny krawat w zestawie z poszetką

Elegancki mężczyzna zawsze doceni piękny i porządnie wykonany krawat. Nasze powstają na indywidualne zamówienie – wybieramy wzory i drukujemy jedwab w manufakturze w Como, po czym jest on transportowany do Polski, gdzie szyjemy nasze akcesoria. Wszystkie krawaty charakteryzują się ciekawym wzornictwem, szerokością 8,5cm oraz indywidualnie dobranymi wkładami, dzięki czemu pięknie się wiążą.

Nasze krawaty są dostępne w sklepie internetowym. Każdy salon posiada dodatkowo krawaty z poprzednich kolekcji, które zostały uszyte najczęściej tylko po 1 sztuce. 

Zimowa czapka i skórzane rękawiczki

Prezent sezonowy, który jest bagatelizowany przez wielu mężczyzn, a przecież tak samo niezbędny! Ciepła czapka, wykonana z dobrego materiału oraz stylowe, skórzane  ocieplane rękawiczki, to dwa elementy męskiej garderoby, bez których zima naprawdę może dać się we znaki. Często odkładany zakup „na później” przez wielu eleganckich mężczyzn – czy to nie pomysł na świetny prezent?

W salonach Buczyński w Warszawie i Poznaniu są dostępne wełniane kaszkiety, wełniane czapki oraz skórzane rękawiczki marki Stetson. 

Skórzana, luksusowa torba codzienna

Prezent spektakularny, niezwykle elegancki, niezbędny i funkcjonalny – czego chcieć więcej? Elegancka skórzana torba codzienna to coś, co każdy mężczyzna doceni. Zmieści komputer, portfel, perfumy, dokumenty, zeszyty, ma również specjalne miejsce na butelkę z wodą, dzięki czemu będzie ona zawsze stała w pionie, co ogranicza ryzyko wylania do minimum. Torby mają wszywane zamki zdecydowanie wyższej klasy niż najpopularniejsze marki i są szyte w polskich manufakturach ze skór niepokrytych warstwą poliuteranu.

Torby skórzane są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w naszych salonach.

Karta podarunkowa na koszulę lub garnitur szyty na miarę

Dla wyjątkowych – karta podarunkowa na koszulę lub garnitur szyty na miarę to prezent w pełni spersonalizowany, który pozwoli na zaprojektowania ubrania wymarzonego i jedynego w swoim rodzaju. Podczas wizyty w naszym salonie w Warszawie lub Poznaniu przeprowadzimy Pana (lub Panią, ponieważ szyjemy też dla kobiet!) przez proces od początku do końca. Wybierzemy krój, tkaninę, podszewkę, guziki, zdejmiemy miarę i później dokonamy przymiarek tak, aby uszyć idealnie skrojony garnitur.

Jeżeli garnitur to za dużo, możemy również uszyć koszulę na miarę – cały proces przebiega dokładnie w ten sam sposób. Poświęcamy naszym Klientom maksimum uwagi, żeby podczas spotkania dowiedzieć się, na jaką okazję będzie potrzebne ubranie i wskazać, jak powinno wyglądać. 

Karty podarunkowe można kupić w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnie. Wymagana będzie wizyta w naszym salonie, aby rozpocząć i sfinalizować proces szycia.

Zobacz nasze realizacje tutaj – damskie i męskie.

Zadbaj o swój styl

O swój styl musisz zadbać sam, jednak nie zostawimy Cię bez dobrego źródła informacji :) Tworzymy darmowe kompendium na temat klasycznej elegancji, abyś zawsze miał możliwość szlifowania swojego poczucia estetyki oraz regularnego poszerzania wiedzy. Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, zapisz się do naszego newslettera.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas