FreshMail.pl

BUTY SZYTE NA MIARĘ

HOME Buty szyte na miarę

Buty szyte na miarę

W naszych pracowniach dostępne są również buty szyte na miarę. Szyjemy buty do garnituru, smokingu, do pracy i na codzień - posiadamy wszystkie dostępne fasony klasycznego obuwia i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego rodzaju w zależności od potrzeb Klienta. Buty szyte są ramowo, metodą Goodyear Welted, ze skór wysokiej jakości o otwartych, świetnie wchłaniających kosmetyki. Posiadamy wszystkie dostępne rozmiary oraz 3 tęgości kopyt, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować klasyczne buty dla każdego mężczyzny.

Goodyear Welted - buty szyte metodą ramową

Eleganckie buty, które są uszyte ramowo, są obuwiem długowiecznym. Podeszwa nie jest bezpośrednio przyszyta do cholewki, ale do zewnętrznego rantu - dzięki temu jest możliwa jej wymiana i znaczące wydłużenie żywotności ulubionej pary. Oczywiście taka usługa jest również dostępna w naszych salonach w przypadku naszych butów: skóra cholewki zostaje naciągnięta i odnowiona, a podeszwa wymieniona na nową. Według nas dobre, eleganckie buty to inwestycja, dlatego też nie uważamy, aby była konieczność wymiany obuwia co sezon.

Jak wyglądają klasyczne, skórzane buty?

Budowa takich butów może wydawać się skomplikowana. Z tego względu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi infografikami:

.. ..
Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl