Czy wiesz, jak chcesz wyglądać na swoim ślubie?

Wybór garnituru ślubnego to trudne zadanie. Musi to być garnitur idealny – w końcu będziesz miał go na sobie podczas jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu. Dobrze byłoby zadbać o to, aby współgrał z Twoim stylem i żeby była możliwość wykorzystania go również podczas innych uroczystości, dobierając po prostu inne dodatki. 

Poradników w internecie jest sporo i wiele informacji się nie pokrywa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i wychodzimy naprzeciw wszystkim Panom Młodym, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś konkretnego o ubiorze ślubnym bez przebijania się przez dziesiątki stron tekstów pisanych głównie pod przeglądarkowe roboty. Już 13 marca serdecznie zapraszamy do naszych salonów na Dni Otwarte Dla Par Młodych, podczas których wszyscy nasi doradcy będą dla Ciebie dostępni i skupieni tylko na garniturze ślubnym.

Opowiemy o naszych poradnikach i o tym, jak wprowadzić je w życie. Dopytamy o indywidualne preferencje i pokażemy, jak dostosować klasyczną modę męską do własnego charakteru. Zaprezentujemy przykłady tkanin, pokażemy przykładowe kroje, ślubne krawaty, muchy czy buty i wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania.

Zobacz nasze realizacje

Dla każdego odwiedzającego przygotowaliśmy drobny upominek oraz ofertę specjalną, którą w razie potrzeby możemy dostosować do danego zamówienia. Staramy się być elastyczni nie tylko w kwestii ubioru, ale również wymagań naszych Klientów! 

Zapraszamy serdecznie w sobotę 13 marca do salonów Buczyński w Warszawie i Poznaniu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Nasz zespół:

WARSZAWA MOKOTÓW

Narbutta 83/lok. U6
795 120 553
mokotow@buczynski-tailoring.pl

Sebastian Zawieśnicki

Katarzyna Bogaczyk

Tomasz Pacałowski

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Nowogrodzka 42
604 409 066
srodmiescie@buczynski-tailoring.pl

Łukasz Ankiewicz

Katarzyna Jeziorska

Paweł Ruszczyk

POZNAŃ CENTRUM

Kantaka 1
664 343 606
poznan@buczynski-tailoring.pl

Kamil Brycki

Bartosz Jan Leśniak

Fryderyk Ossoliński

Założyciel marki
Marek Buczyński

Od 12 lat ubieramy Panów Młodych oraz pomagamy im w kwestiach związanych z garniturami, koszulami oraz butami ślubnymi. Fascynacja modą – to główny element sukcesu firmy Buczyński. Od 2008 roku buduję silną i stabilną markę, zrzeszając wokół siebie nie tylko zadowolonych klientów, ale i specjalistów krawiectwa, materiałoznawców oraz osoby śledzące najnowsze trendy w modzie. Stworzyłem zgrany zespół pasjonatów, któremu udało się urzeczywistnić wspólne marzenia. Nasza praca jest tym, co daje nam radość

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera: