FreshMail.pl

KOSZULA SZYTA NA MIARĘ

HOME Koszula szyta na miarę

Koszula szyta na miarę

W naszych salonach szyjemy na miarę również koszule. To Klient wybiera krój - do dyspozycji mamy kilkadziesiąt modeli kołnierzy oraz mankietów, oferujemy również monogramy w różnych czcionkach oraz kolorach. Tak jak i w przypadku garniturów, zdejmujemy miarę ciała oraz na podstawie szablonu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować ubranie zgodnie z życzeniem Klienta. Koszula szyta na miarę stanowi świetne dopełnienie garnituru z naszej pracowni. Zapraszamy do kontaktu z naszymi salonami, aby umówić się na wstępną wizytę.

Tkaniny

Korzystamy z tkanin bawełnianych, lnianych lub z niewielką domieszką elastanu. Kwestia wyboru materiału również jest pozostawiana Klientowi - nasi doradcy oczywiście służą pomocą oraz chętnie dzielą się informacjami na temat właściwości technicznych poszczególnych tkanin. Poza klasyczną selekcją bawełen w naszych pracowniach dostępne są również tkaniny włoskich, znanych na całym świecie producentów: Tessitura Monti oraz Cotonficio Albini.

Krój koszuli - slim czy classic?

W szyciu na miarę wszystkie koszule są dopasowane do sylwetki Klienta zgodnie z jego życzeniem. Fasony wyszczuplone oraz klasyczne nie stanowią dla nas problemu. Często korzystamy z zaszewek lub zakładek, aby maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wiemy, na co zwracać uwagę i jakie modyfikacje w kroju wprowadzić, aby koszula szyta na miarę leżała idealnie. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą infografiką:

Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl