fbpx
FreshMail.pl

GARNITUR NA MIARĘ – LINIA PREMIUM

HOME Garnitur na miarę – Linia Premium

Linia premium

W naszych salonach szycia miarowego dostępne są dwie linie: Premium oraz City. Garnitur na miarę niezależnie od wybranej linii jest dopasowywany indywidualnie, Klient wybiera również z tych samych tkanin oraz dodatków - jedyna różnica polega na wykończeniu wnętrza marynarki, która może zostać uszyta albo na pełnym płótnie albo na półpłótnie. W linii Premium wszystkie garnitury szyte są w systemie full canvas. Istotę szycia na miarę przedstawiliśmy w tym wpisie.

Po co jest płótno w marynarkach?

Płótno w marynarce służy do usztywnienia frontu i nadania mu kształtu. Często słyszy się, że marynarka powinna "leżeć" na sylwetce - ten efekt jest osiągany właśnie poprzez obciążenie przodu marynarki przodu płótnem. Takie ubrania leżą po prostu zauważalnie lepiej, a do tego są trwalsze, długowieczne. Oczywiście w zależności od zastosowania, stosuje się różne grubości wkładów piersiowych; najważniejsze to jednak nie korzystać z klejonych przodów. Ubrania szyte konfekcyjnie bardzo często usztywniane są fizeliną - jest to termozgrzewalny materiał, który jest tańszy i zdecydowanie łatwiejszy do zastosowania przy szyciu większych ilości marynarek. Ma jednak to do siebie, że często po wizycie w pralni odkleja się tworząc charakterystyczne fałdy na brzuchu lub klatce piersiowej. Half canvas oraz full canvas całkowicie chronią przed tym problemem.

Garnitur na miarę - full canvas

Dzięki zastosowaniu płótna na całej długości przodu marynarka świetnie dopasowuje się do sylwetki noszącego. Dodatkowo, dzięki dodatkowej wadze, tkanina jest bardzo dobrze obciążona, przez co nie tworzą się żadne załamania. Full canvas rekomendujemy głównie w przypadku marynarek formalnych oraz smokingów, które niezależnie od sytuacji muszą prezentować się perfekcyjnie. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą infografiką:

dwurzedowy-plaszcz-camelowy-dyplomatka-buczynski18 Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl