Bo każde miejsce tworzą ludzie.

W każdym naszym salonie pracują doradcy, którzy są pasjonatami mody – pomagają oni w wybieraniu tkanin i krojów oraz zdejmują miarę. Są to indywidualności o różnych charakterach i stylach, dzięki czemu każde pytanie naszego Klienta znajduje odpowiedź podpartą doświadczeniem. Korzystamy również z pomocy mistrzów krawieckich, którzy są obecni w naszych salonach i dokonują korekt na ubraniach szytych na miarę lub prywatnych ubraniach naszych Klientów.

Warszawa Mokotów

Ulica Narbutta 83/lok. U6

Piotr Kryziński
Starszy doradca klienta
Z modą męską związał się przypadkiem w 2017 roku. Uczucie to okazało się stałe i z wzajemnością – Piotr dosyć szybko obrał sartorialny kierunek klasycznej męskiej elegancji, więc spotykając się z nim, możesz liczyć na włoskie rozwiązania stylizacyjne oraz dozę nonszalancji. Nie będzie jednak forsował rozwiązań, które nie współgrają z charakterem noszącego, dlatego bardzo ceni sobie szczerą opinię każdego Klienta. Prywatnie mąż i tato dwójki brzdąców – Hani i Borysa. W chwilach wolnych od pracy swój wzrok kieruje ku naturze, poza zgiełk miast.
Sebastian Zaborski
Doradca klienta

Z modą ma wiele wspólnego od 2018 roku – rozpoczął od zainteresowania smart-casualem, które z czasem przerodziło się w miłość do klasycznej męskiej elegancji. Szczególnie inspiruje się włoskim stylem; w nim czuje się najlepiej i z pewnością wprowadzi każdego w świat sartorialnych, krawieckich detali. Gorący fan NBA, filmów i seriali kryminalnych, a także jazzu czy muzyki klasycznej.

Warszawa Śródmieście

Ulica Nowogrodzka 42

Katarzyna Jeziorska
Starsza doradczyni klienta
Jako absolwentka psychologi społecznej, Pani Kasia ma doskonałe podejście do klienta. Oprócz świetnego kontaktu z Klientami, Pani Kasia bardzo swobodnie porusza się w tematyce mody męskiej. Niezbędną wiedzę i doświadczenie zyskała podczas wcześniejszej pracy dla tradycyjnych polskich marek oferujących klasyczne ubrania dla panów. Uwielbia podróże.
Paweł Ruszczyk
Starszy doradca klienta

Modą zaczął interesować się wtedy, gdy na poważnie zrozumiał, że przez ubiór człowiek wyraża samego siebie. Doświadczenie zdobywał pracując w dużej polskiej rodzinnej firmie ubierającej zarówno Panów jak i Panie. Jego styl można określić jako połączenie kanonów mody męskiej i najnowszych trendów. Wolny czas spędza uprawiając wszelkie formy aktywności fizycznej. Wielki fan amerykańskiej koszykówki. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny Tata synka Antosia.

Sebastian Żurawski
Starszy doradca klienta

Z wykształcenia technik pojazdów samochodowych, jak i konstruktor odzieży. Obie umiejętności pomagają w wyobraźni przestrzennej i części technicznej realizacji szycia miarowego. Poza pracą również pasjonuje się krawiectwem i projektuje własną odzież. Hobbystycznie spędza czas na siłowni, jest również fanem gier wideo. Kilka lat spędził mieszkając za granicami kraju, gdzie szlifował język angielski.

Poznań

Kantaka 1

Kamil Brycki
Kierownik salonu
Kamil poważniej zainteresował się modą męską kiedy poczuł na własnej skórze, jak mocno ubiór jest w stanie zmienić postrzeganie człowieka w dzisiejszym świecie. Nie zrezygnował jednak ze swoich pasji – w wolnych chwilach dużo czyta, gra na skrzypcach, choć jego największą miłością jest pisanie opowiadań i tekstów publicystycznych. Kamil odpowiada u nas nie tylko za profesjonalne doradztwo, ale również i za teksty pojawiające się na blogu oraz posty dodawane w kanałach social-media.
Kacper Stachowiak
Starszy doradca klienta
Kacper, mimo młodego wieku, jest pasjonatem klasycznej męskiej elegancji. Lubi tworzyć nietuzinkowe stylizacje przy połączeniu dwóch całkowicie różnych światów, w czym pomaga mu jego druga pasja — militaria. Jest fanem muzyki country. Kacper poza doradzaniem naszym Klientom odpowiada także za obsługę sklepu internetowego, pilnując, aby wszystkie paczki dotarły do Was jak najszybciej, jak to tylko możliwe.
Bartosz Barnik
Starszy doradca klienta

Bartek jest estetą, który lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Konsultacje prowadzi w sposób elastyczny i indywidualny, ale zawsze wprowadzając luźną atmosferę oraz uśmiech. W ubraniach szuka wygody i ciekawych połączeń. Doskonale wie, że przez ubiór można pokazać siebie i stara się przekazać tę wiedzę każdemu Klientowi. Uwielbia Polskie góry, różne formy aktywności fizycznej oraz trenowanie swojego psa.

ZAŁOŻYCIEL MARKI
MAREK BUCZYŃSKI

Po latach spędzonych w consultingu i niezliczonych podróżach po świecie, Marek Buczyński powiedział sobie „teraz albo nigdy”. Dzięki temu w 2008 roku otworzył pierwszy salon Buczyński, który korzystał z nieznanych wtedy w Polsce technologii szycia miarowego. Zanim na dobre zapragnął poznać krawiectwo miarowe od podszewki, zamówił 8 garniturów szytych w jednej ze znakomitszych pracowni w Polsce, a potem sam ukończył szkołę krawiecką. Od tamtego czasu nieustannie rozwija firmę i dba o jakość ubrań szytych dla naszych Klientów.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera:

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok