fbpx
FreshMail.pl

O FIRMIE

Poznaj nas lepiej

HOME O firmie

KIM JEST BUCZYŃSKI

Fascynacja modą – to główny element sukcesu firmy Buczyński. Od 2008 roku buduję silną i stabilną markę, zrzeszając wokół siebie nie tylko zadowolonych klientów, ale i specjalistów krawiectwa, materiałoznawców oraz osoby śledzące najnowsze trendy w modzie. Stworzyłem zgrany zespół pasjonatów, któremu udało się urzeczywistnić wspólne marzenia. Nasza praca jest tym, co daje nam radość.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Przez lata obecności na rynku wypracowałem stabilną pozycję oraz nawiązałem kontakty z dostawcami tkanin, skór i dodatków z całego świata. Dzięki licznym podróżom, spotkaniom i obserwacjom wiem, co nosić, aby wyglądać elegancko w każdej sytuacji. Chętnie dzielę się zdobytą wiedzą i zapraszam Klientów do pasjonującego świata klasycznej mody.

HISTORIA

Obecnie Buczyński to prężnie rozwijająca się marka, posiadająca stałych klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Wykorzystując wysokiej klasy materiały od światowych dostawców, śledząc najnowsze trendy i będąc świadomymi potrzeb współczesnych mężczyzn i kobiet oferujemy to, co najlepsze: doskonale skrojone garnitury, koszule, płaszcze, buty oraz liczne dodatki.

 • 2008

  Marek Buczyński po latach spędzonych w branży doradczej otwiera salon szycia miarowego Buczynski Individual Tailoring

 • 2010

  Wprowadzenie do oferty szycia ubrań korporacyjnych - mundury pilotów / stewardess, ubrania dla hoteli, uniformy pracownicze

 • 2012

  Otwarcie salonu Mercer Szycie na Miarę w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej

 • 2015

  Otwarcie salonu Mercer Szycie na Miarę w Poznaniu przy ul. Kantaka

 • 2016

  Połączenie marek Buczynski Individual Tailoring oraz Mercer Szycie na Miarę w markę “Buczyński"

FILOZOFIA

Klasyczna moda to nasza pasja – pragniemy, aby tworzone przez nas projekty były nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale przede wszystkim, aby sprawiały, że ich właściciele poczują się wyjątkowo. W tym celu stale poszukujemy nowych inspiracji, wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, ciekawe wzory, oryginalne dodatki. Pragniemy, aby tworzona przez nas garderoba służyła i cieszyła oczy przez wiele lat.

Stworzone przez nas salony szycia miarowego są miejscami, gdzie Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc, ale także na czas, który w pełni poświęcamy właśnie im. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście, dlatego dbamy o miłą atmosferę oraz o to, aby każdy Klient czuł się u nas komfortowo.

MAREK BUCZYŃSKI
O "BUCZYŃSKIM"

Od dziecka konfrontowany byłem z modą i elegancją. Pomimo trudnych czasów PRL-u mój ojciec, urzędnik państwowy, uchodził za jednego z najlepiej ubranych dyrektorów Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Mama, jako doktor nauk prawnych, także umiejętnie dobierała klasyczne ubrania do swojego wieku i była wzorem dobrego stylu. W domu dbano o nienaganny wygląd, sam zaś jako chłopiec miałem okazję nieraz zakładać muchę, co z pewnością wpłynęło na późniejszą pasję do klasycznej mody.

Studia w kraju i za granicą, w dalszej kolejności praca, dały mi olbrzymie możliwości związane z rozwojem osobistym, poszerzaniem wiedzy i pielęgnowaniem mojego zainteresowania modą. Wraz z osiąganiem kolejnych szczebli na drabinie korporacyjnej kariery miałem możliwość podglądania i zachwycania się eleganckimi strojami, nierzadko szytymi na miarę. Podczas pracy w międzynarodowych korporacjach takich jak PwC, Deloitte czy A.T. Kearney z zaskoczeniem zauważyłem, jak olbrzymia przepaść dzieli europejską modę od tego, co na co dzień widywałem w warszawskich biurowcach. Tak pojawił się koncept na biznes, którego w Polsce jeszcze nie było - garnitury szyte na miarę, zgodnie z kanonami klasycznej mody i nowoczesnymi trendami. Pierwszy sklep otworzyłem w roku 2008 w stołecznym Mokotowie.

Od tego czasu marka stale się rozwija, ja sam natomiast mogę z radością łączyć pasję, zainteresowania i smykałkę do biznesu.

dwurzedowy-plaszcz-camelowy-dyplomatka-buczynski18 Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl