Skórzane torby – nowa kolekcja w sklepie Buczyński

Oferta sklepu Buczyński została zaktualizowana o torby skórzane, portfele oraz paski. Zobacz, czym się charakteryzują i na co zwracaliśmy uwagę podczas projektowania!

Akcesoria codziennego użytku dopełniają wizerunek eleganckiego mężczyzny. Zdajemy sobie z tego sprawę doskonale, codziennie dbając o profesjonalny wygląd naszych Klientów — wiemy też, że cenią sobie oni to, że można w naszych salonach ubrać się „od stóp do głów”. Kolejnym etapem rozwijania naszej kolekcji jest wprowadzenie akcesoriów skórzanych: toreb na laptopa, codziennego portfela oraz skórzanych pasków.

Torba skórzana do noszenia codziennego

Przez ostatnie tygodnie zajęliśmy się projektowaniem torby, którą każdy z nas chciałby nosić codziennie do pracy. Mieliśmy wiele kryteriów, ponieważ zależało nam na wyglądzie, jakości, ale przede wszystkim funkcjonalności, bo tylko dzięki niej ten dodatek faktycznie będzie spełniać swoje zadanie. Efektem jest torba, którą widzicie na poniższych zdjęciach, dostępna (na ten moment!) w trzech wariantach: czarnym, brązowym oraz brązowym ze skóry groszkowanej.

Torby są uszyte z grubszej, sztywniejszej skóry — taki materiał gwarantuje, że torba nie będzie się defasonować i zniekształcać podczas codziennego użytkowania. Wszystkie okucia są wykonane ze stali; zamek również ma na tyle grube ząbki, aby działał sprawnie latami. Zdecydowaliśmy się też na skórę, która nie jest „zafoliowana” wieloma warstwami lakieru, przez co będzie się elegancko i naturalnie starzeć. Taka skóra dobrze przyjmuje kosmetyki, ale trzeba mieć na uwadze, że z czasem mogą pojawić się na niej zadrapania i małe ryski. Zależało nam również na bardzo dyskretnym brandingu, w związku z czym logo naszej marki jest widoczne w pełnej krasie tylko wewnątrz torby — na zewnątrz pozostaliśmy przy dyskretnej koronce.

Najważniejsze jest jednak wnętrze torby — miejsce na laptopa, portfel, klucze, perfumy czy powerbank to kwestie obowiązkowe, decydujące o ostatecznej funkcjonalności. Z tego powodu w naszym projekcie znalazły się dwie kieszenie otwarte, jedna większa na zamek oraz kieszeń na napę, do której zmieści się 13calowy laptop. Dodatkowo zależało nam na rozwiązaniu, którego nie mogliśmy znaleźć w żadnej innej skórzanej torbie: uchwycie na butelkę.

Torba codzienna jest na tyle pojemna, że spokojnie można schować w niej butelkę z wodą czy napojem. Z noszeniem jej na leżąco wszyscy jednak mamy złe doświadczenia — w związku z tym zależało nam na tym, aby można było trzymać ją bezpiecznie w pionie. Dwa uchwyty nie zajmują dużo miejsca, jeżeli więc akurat nie nosimy butelki, nadal możemy wykorzystać to miejsce. Kiedy planujemy jednak zabrać ze sobą zapas wody, trzymanie jej w pionie zabezpieczy wszystkie rzeczy, które chcemy mieć zawsze przy sobie. Torby są dostępne stacjonarnie w każdym salonie.

Zobacz torbę skórzaną w sklepie internetowym

Mały skórzany portfel

Torba skórzana jest najważniejszym elementem naszej kolekcji skórzanych akcesoriów, warto ją jednak uzupełnić o kolejne dodatki. W przypadku portfela również najważniejsza była dla nas funkcjonalność — ma 4 miejsca na karty oraz otwieraną kieszeń na gotówkę… i nic więcej. Dzięki temu mieści się do kieszeni marynarki nie wypychając jej i można go bez obaw mieć zawsze przy sobie.

Zobacz portfele w sklepie internetowym

Skórzane paski do spodni

Nasza kolekcja szelek cieszy się Waszym uznaniem, jednak nie wszyscy lubią takie rozwiązanie — naturalną koleją rzeczy było wprowadzenie skórzanych pasków. W naszym sklepie internetowym znajdziecie paski wykonane ze skóry roślinnie garbowanej, która charakteryzuje się nierówną fakturą. Paski są o stałej długości, jednak stalową klamrę można w prosty sposób zdjąć i przyciąć pasek. Dla wszystkich Klientów jesteśmy w stanie skrócić paski na miejscu.

 

W naszych salonach stacjonarnych w Warszawie dostępne są dodatkowo paski skórzane z kolekcji premium — z grubszej, sztywniejszej skóry, z klamrami kutymi ręcznie. Wykonywane są na zamówienie w zaprzyjaźnionej manufakturze, w której szyjemy również buty na miarę, co oznacza, że możemy kolorystycznie dopasować pasek w zasadzie do każdego typu obuwia.

Zobacz paski w sklepie internetowym

W salonach Buczyńskich dbamy o to, aby każdy mógł ubrać się od stóp do głów. Poszerzenie kolekcji naszych akcesoriów było tylko kwestią czasu, jednak zadbaliśmy o to, aby były to akcesoria najwyższej jakości — tak, jak garnitury i koszule, które cieszą się ogromnym uznaniem naszych Klientów. Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji w sklepie internetowym:

https://buczynskisklep.pl/

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się nim z innymi!

Mogą spodobać Ci się również:

Zastanawiasz się, jaki garnitur wybrać?

Napisz do nas

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok