fbpx
FreshMail.pl

NIEKTÓRZY NIE POTRZEBUJĄ FAJERWERKÓW – SZARY DAMSKI GARNITUR

Maj 28, 2018

HOME Blog Niektórzy nie potrzebują fajerwerków – szary damski garnitur

 

Szycie na miarę pozwala na naprawdę wiele, przez co bardzo łatwo można dać się ponieść emocjom. W końcu, jeżeli pojawia się tyle możliwości, dlaczego by z nich nie skorzystać? Często jednak wychodzi tak, że te rzeczy, z których jesteśmy najbardziej zadowoleni, to te najprostsze i najlepiej współgrające z naszym charakterem. Oczywiście maksymalna personalizacja ubrania jest świetna, ale niektórzy nie potrzebują fajerwerków – czy wtedy szycie na miarę jest dobrym wyjściem?

Zanim przeczytasz wpis…

W przypadku ubrań „fajerwerkami” może być tak naprawdę wszystko, w zależności od osoby. Dla niektórych będą to bardzo szerokie klapy, dla innych – kontrastująca podszewka, ozdobne obszycia czy lamówki. W krawiectwie piękne są właśnie możliwości, ale zawsze warto dać sobie trochę czasu, aby nie podejmować decyzji spontanicznie. Wtedy będziemy pewni, że uszyta rzecz będzie sprawiała nam wiele radości. Ważne jest również przeznaczenie ubrania – szary damski garnitur został uszyty, aby świetnie sprawdził się jako odzież do pracy. Z tego powodu należało postawić na klasykę.

Szycie na miarę klasycznych ubrań

Często spotykamy się z opinią, że szyć na miarę można, kiedy nie udaje nam się znaleźć rzeczy w naszym guście w sklepach z odzieżą konfekcyjną. Z jednej strony jest w tym trochę prawdy, ponieważ faktycznie wybór krojów oraz tkanin pozwala na bardzo, bardzo wiele opcji. Z drugiej jednak szycie na miarę zapewnia również wiele bardzo ważnych rzeczy – dopasowanie do sylwetki, jakość odszycia czy możliwość wpłynięcia na dowolny aspekt naszego ubrania.

Rzadko udaje się znaleźć odzież gotową, która leży na każdej sylwetce idealnie, nawet po poprawkach krawieckich. Jakby tego było mało, zazwyczaj, kiedy znajdujemy coś odpowiadającego naszej wizji, może okazać się, że nie jest to ubranie pasujące do naszego stylu. W tym wypadku na pomoc przychodzi właśnie szycie na miarę, co więcej – wbrew pozorom pozwala ono zaoszczędzić również czas.

Fakt faktem – na garnitur szyty na miarę trzeba poczekać. W naszych pracowniach jest to od 4 do 6 tygodni. To jednak czas, w którym powstaje ubranie dokładnie takie, o jakim myślisz. Często poszukiwanie wymarzonego elementu garderoby zajmuje zdecydowanie więcej czasu, a nie zawsze jest ono skazane na sukces – wtedy też te kilka tygodni okazuje się prawdziwym wybawieniem.

Szary damski garnitur do pracy

Kasia, którą możecie spotkać w salonie przy ulicy Narbutta w Warszawie, preferuje proste rzeczy. Niepotrzebne są jej zbędne dodatki, natomiast przy swojej budowie (jest ona osobą szczupłą i wysoką) zawsze miała problem z dobraniem odpowiednich rozmiarów eleganckiej odzieży. Jest to tylko jeden przykład, w którym szycie na miarę przychodzi z pomocą i znacząco ułatwia poszukiwanie ubrań. Tym bardziej, kiedy pierwszy wykrój jest już wykonany i są na nim naniesione poprawki – wtedy wybieranie kolejnych ubrań to proces bardzo prosty i szybki, ponieważ nie wymaga kolejnego zdejmowania miary.

Poszukiwanie prostego, uniwersalnego garnituru skończyło się szyciem na miarę – i choć „z zewnątrz” szary damski garnitur wcale nie krzyczy, że został wykonany na podstawie indywidualnego zamówienia, to jednak dla właścicielki stanowi spore ułatwienie. W przypadku Kasi znalezienie ponadczasowego ubrania z naturalnej tkaniny, uszytego w elegancki sposób, do tego czasu graniczyło z cudem – teraz już jednak nie stanowi żadnego problemu.

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli również jesteś na etapie poszukiwania wymarzonej rzeczy lecz nigdzie nie możesz znaleźć albo odpowiedniego rozmiaru, albo odpowiedniej tkaniny lub kroju, serdecznie zapraszamy do kontaktu przez poniższy formularz. Możesz go wysłać do nas, nie uzupełniając treści – wtedy nasz doradca zadzwoni do Ciebie i z pewnością pomoże!

Szanujemy prywatność i dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się na to, abyśmy przetwarzali je w sposób niezbędny do zrealizowania usługi, w tym wypadku odpowiedzi na wiadomość lub kontaktu telefonicznego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zdjęcia: Wojciech Borowy

<<< Zobacz poprzednią sesję | Zobacz kolejną sesję >>>

dwurzedowy-plaszcz-camelowy-dyplomatka-buczynski18 Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl