Szary garnitur biznesowy – rozszerzenie kolekcji Buczyński

Kolekcja ubrań gotowych Buczyński nie byłaby kompletna bez szarego garnituru – dziś przedstawiamy nasz nowy produkt.

Jeżeli w męskiej szafie miałyby znaleźć się tylko dwa garnitury – jednym z nich z pewnością powinien być garnitur granatowy, a drugim garnitur szary. Taka kombinacja pozwala mężczyźnie być elegancko ubranym w zasadzie w każdej sytuacji formalnej, jak i biznesowej. W tych kolorach każdy wygląda elegancko i profesjonalnie, dodatkowo łączą się one z wieloma kolorami koszul czy akcesoriów. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć biznesowy szary garnitur o klasycznym kroju, który stanowi rozszerzenie naszej oferty ubrań gotowych.

Szary garnitur biznesowy

Jest naturalnym rozszerzeniem szafy eleganckiego mężczyzny – jeżeli garnitur jest noszony codziennie, to da on chwilę wytchnienia garniturowi granatowemu; jeżeli nie jest, będzie stanowił klasyczny zamiennik do innego ubioru. Ogromną zaletą szarości jest to, że swobodnie można ją łączyć z wieloma kolorami koszul: białym, błękitnym czy różem, tak jak i z wieloma różnymi akcesoriami. Do szarości pasuje w zasadzie wszystko i jest to wspólna cecha tego koloru z granatem, co zresztą można podkreślić w bardzo ciekawy sposób.

Zestaw koordynowany – szare spodnie w połączeniu z granatową marynarką

Takie połączenie, poza oczywistymi walorami estetycznymi, ma jeszcze jedną bardzo ważną cechę – zauważalnie przedłuża życie garnituru. Spodnie zużywają się przecież zdecydowanie szybciej niż marynarka, jednak dzięki ich odpowiedniej rotacji można w prosty sposób wpłynąć na żywotność naszych ubrań.

Szarą marynarkę można też połączyć z granatowymi spodniami – taki zestaw z pewnością będzie wyglądał dobrze, jednak wymaga on również pewności siebie. Nie wszyscy mężczyźni dobrze się czują przy odwróconych kolorach, czyli jaśniejszej marynarce i ciemniejszych spodniach, stąd też warto najpierw takie połączenie sprawdzić. Jest ono mniej popularne niż kombinacja granatowej marynarki i szarych spodni, natomiast również wygląda bardzo elegancko.

Szary garnitur do pracy Buczyński

Wracając jednak bezpośrednio do szarego garnituru, który widzicie na zdjęciach – jest to nowy model garnituru w naszej kolekcji ubrań gotowych, który stanowi uzupełnienie modelu granatowego. Został uszyty według tych samych wymiarów oraz w tym samym, ponadczasowym kroju. Posiada szerokie klapy otwarte, lekkie wypełnienie w ramionach, obniżony guzik, kieszeń piersiową ciętą po łuku, boczne kieszenie z patkami, a na plecach dwa rozcięcia. Spodnie mają podwyższony stan oraz wszyte guziki na szelki. Sam krój garnituru określamy jako dopasowany, natomiast nie jest on mocno wyszczuplony – wychodzimy z założenia, że gotowe ubrania zawsze łatwiej jest pomniejszać, niż powiększać, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt oferowania w naszych salonach usług krawieckich.

Szary garnitur do pracy połączyliśmy z biznesowymi akcesoriami – elegancką koszulą w szerokie prążki z kołnierzem włoskim oraz granatowym jedwabnym krawatem w ornamenty. Aby takie zestawienie nie było zbyt krzykliwe, zdecydowaliśmy się na uzupełnienie go białą, lnianą poszetką, klasykiem nad klasykami. Kolejnym dodatkiem jest granatowa kamizelka z tkaniny Ermenegildo Zegna, również dostępna w naszym sklepie internetowym. Granatowa tkanina nie wybija się na pierwszy plan, w związku z czym nie psuje odbioru całości.

Tak zbudowany zestaw jest kompletny i wpisuje się w styl, który staramy się propagować – klasycznej i ponadczasowej elegancji, która pomaga w budowaniu aury profesjonalizmu. Wprowadzając szary garnitur do kolekcji mamy pewność, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu mężczyźnie potrzebującemu ubrania „od ręki”.

Szary garnitur z tkaniny Thomas Ogilvy dostępny jest pod tym linkiem.

Zdjęcia: Kamil Brycki

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się nim z innymi!

Mogą spodobać Ci się również:

Zastanawiasz się, jaki garnitur wybrać?

Napisz do nas

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok