fbpx
FreshMail.pl

TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ 2017

Marzec 3, 2017

HOME Blog Trendy w modzie męskiej 2017

Rok 2017 w pełni – warto z tej okazji przyjrzeć się najnowszym trendom, proponowanym przez topowe domy mody i sprawdzić, jakie tkaniny i kolory dobrze mieć w swojej szafie!

 

Buczyński Garnitury

 

Odcienie granatu i szarości nadal w modzie!

 

Garnitury Warszawa

 

Kolory granatu i szarości uważasz za nudne i wtórne? Koniecznie przyjrzyj się stylizacjom proponowanym przez takie domy mody jak Armani czy Hugo Boss. Szarość stanowi doskonałą bazę dla zestawów odpowiednich zarówno do pracy, jak i na specjalne okazje. Łączenie szarości z takimi kolorami jak czerwień czy błękit sprawi, że nawet najzwyklejsza kompozycja nabierze świeżości!

 

Buczyński Tailoring

 

W przypadku granatów nie bez powodu większość panów kojarzy ten kolor z garniturami ślubnymi – ten trend był bardzo widoczny w Polsce przez ostatnie lata. Granatowy garnitur może jednak przydać się przy innych okazjach – wystarczy rozkompletować go, zestawiając granatową marynarkę z szarymi spodniami i błękitną koszulą, tworząc mniej formalny look.

 

Byczyński

 

Pamiętajmy także, że granat czy szarość w zestawieniu z kratą to zawsze mocne połączenie!

 

Must have: klasyczna krata!

 

Garnitury Warszawa

 

Krata kojarzy Ci się wyłącznie z brytyjską modą lat 60.? Zaprzyjaźnij się z tym deseniem, gdyż w roku 2017 będzie ona zdecydowanie królowała w salonach mody męskiej!

 

Buczyński

 

Szeroka krata doskonale prezentuje się na bawełnianych i tweedowych marynarkach i sama w sobie nie wymaga szukania innych, wymyślnych dodatków. Wystarczy dobrać do niej gładki krawat w odcieniu o ton jaśniejszym czy ciemniejszym niż marynarka.

 

Buczyński Tailoring Garnitur

 

_MG_8525

 

Strój formalny inspirowany latami 20

 

Garnitur Męski Warszawa

 

Moda lat 20 była olbrzymią inspiracją dla wielu stylizacji proponowanych przez czołowych projektantów. Szczególnie widać to w deseniach (kraty, prążki), częstszym wykorzystaniu kamizelek (zwróćmy uwagę na stylizacje warstwowe!) oraz szerokich krawatach w kontrastowych kolorach. Warto przyjrzeć się bliżej marynarkom dwurzędowym – w roku 2016 widać je było w kilku kolekcjach, obecnie proponowane są w większości salonów mody męskiej.

 

_MG_8495

 

Monochromatyczny styl wieczorowy

 

Uważasz, że styl monochromatyczny jest zbyt ekstrawagancki? Przyjrzyj się gwiazdom na czerwonych dywanach nagród Bafta czy Złotych Globów! Zestawienie czarnych spodni i białych marynarek to obecnie jeden z najmodniejszych trendów – warto go wykorzystać podczas uroczystości rodzinnych czy odświętnych gal. Pamiętaj, że w tych zestawieniach najlepiej wyglądać będzie mucha zamiast krawata!

 

_MG_8485

 

Postaw na wyraźne kolory!

 

tr4

 

Zostaw czerń w szafie – jeśli chcesz być modny sięgnij po kolory zdecydowane i z charakterem! Do najmodniejszych kolorów zaliczamy khaki, brąz, gorzką czekoladę, klasyczną i butelkową zieleń, bordo, terakotę, ciemny turkus. 
Przypominamy również: marsala to nie przyprawa a kolor Pantone roku 2015! Warto mieć garnitur lub przynajmniej koszulę w tym wyjątkowym odcieniu!

 

_MG_8511

 

dwurzedowy-plaszcz-camelowy-dyplomatka-buczynski18 Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl