Urlop w salonach Buczyński: 6.08-11.08

Sierpień jest miesiącem, w którym nasze zaprzyjaźnione manufaktury oraz nasi krawcy udają się na urlop. W związku z przestojem produkcyjnym, nasi doradcy również poświęcają jeden tydzień w sierpniu na wspólny odpoczynek. Zapraszamy po urlopie!

 Sierpień w naszym klimacie jest jednym z najcieplejszych miesięcy. Taka pogoda sprzyja wyjazdom, wspólnym wyjściom i odpoczynkowi – jest to z pewnością okres urlopowy, w którym poświęcamy czas na zdobycie nowej energii do działania. Dla nas również jest to okres po intensywnym sezonie ślubnym oraz czas, w którym i my udajemy się na tygodniowy urlop. Informujemy więc, że…

Pracownie Buczyński będą zamknięte w dniach 6.08-11.08. Zapraszamy serdecznie od 13.08!

W naszych pracowniach wszyscy doradcy oraz krawcy idą na urlop w jednym okresie, ponieważ w tym czasie jest również zaplanowany przestój produkcyjny w szwalni. Okres realizacji zamówień wydłużyłby się, co roku więc podejmujemy decyzję o zaplanowaniu jednego tygodnia tak, aby cały zespół mógł odpocząć w tym samym czasie. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie nowej energii w każdym salonie jednocześnie oraz zdecydowanie ułatwia rozmowę odnośnie terminów realizacji poszczególnych zamówień.

Czy na urlopach rezygnujemy z eleganckich ubrań? 😉

Oczywiście nasz strój ulega pewnemu rozluźnieniu, natomiast nie da się ukryć, że w trakcie wakacji nadal staramy się wyglądać stylowo i elegancko! Tak jak we wpisie „Jak się ubrać elegancko i na luzie” pokazujemy zestawy z kamizelkami, tak w trakcie absolutnie wolnego czasu często rezygnujemy nawet z nich na rzecz ubrań lekkich i przewiewnych. Nasza najnowsza sesja zdjęciowa pokazuje ubrania eleganckie, których formalność została obniżona bardzo prosto – poprzez wybranie odpowiedniego obuwia, w tym wypadku mokasynów, oraz pozbycia się ozdób pod szyją. Wyjątek stanowi Pani Kasia, jednak damskie apaszki posiadają tak wiele zastosowań, że trudno tu mówić o podniesionej formalności całego zestawu.

W zasadzie po wyjściu z pracy wystarczy pozbyć się krawata i już można nadać całej stylizacji pewnego luzu – choć są to komplety garniturowe, to dzięki wykorzystaniu szorstkich, matowych tkanin, ich formalność jest zdecydowanie obniżona. Jest to świetny sposób na noszenie eleganckich ubrań nawet na urlopie, co więcej – nawet latem, kiedy przecież mało kto przykłada wagę do tego, jak wygląda.

Do naszych pracowni wracamy 13.08, pełni energii oraz nowych pomysłów. Wtedy też zaczną pojawiać się u nas nowe kolekcje tkanin oraz rozpoczniemy szycie zleceń na jesień oraz zimę. Choć pora będzie jeszcze ciepła, będzie to idealny okres na zamówienie garniturów z grubszych tkanin, z flaneli oraz tweedów – wtedy będziemy mieć pewność, że otrzymamy je na samym początku jesieni. Będzie to idealny okres na korzystanie z nowych elementów garderoby.

Życzymy Państwu miłego, sierpniowego odpoczynku i do zobaczenia w poniedziałek, 13.08!

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się nim z innymi!

Zadbaj o swój styl

O swój styl musisz zadbać sam, jednak nie zostawimy Cię bez dobrego źródła informacji :) Tworzymy darmowe kompendium na temat klasycznej elegancji, abyś zawsze miał możliwość szlifowania swojego poczucia estetyki oraz regularnego poszerzania wiedzy. Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, zapisz się do naszego newslettera.

Mogą spodobać Ci się również:

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok