fbpx
FreshMail.pl

URLOP W SALONACH BUCZYŃSKI: 6.08-11.08

Sierpień 4, 2018

HOME Blog Urlop w salonach Buczyński: 6.08-11.08

 

Sierpień w naszym klimacie jest jednym z najcieplejszych miesięcy. Taka pogoda sprzyja wyjazdom, wspólnym wyjściom i odpoczynkowi – jest to z pewnością okres urlopowy, w którym poświęcamy czas na zdobycie nowej energii do działania. Dla nas również jest to okres po intensywnym sezonie ślubnym oraz czas, w którym i my udajemy się na tygodniowy urlop. Informujemy więc, że…

Pracownie Buczyński będą zamknięte w dniach 6.08-11.08. Zapraszamy serdecznie od 13.08!

W naszych pracowniach wszyscy doradcy oraz krawcy idą na urlop w jednym okresie, ponieważ w tym czasie jest również zaplanowany przestój produkcyjny w szwalni. Okres realizacji zamówień wydłużyłby się, co roku więc podejmujemy decyzję o zaplanowaniu jednego tygodnia tak, aby cały zespół mógł odpocząć w tym samym czasie. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie nowej energii w każdym salonie jednocześnie oraz zdecydowanie ułatwia rozmowę odnośnie terminów realizacji poszczególnych zamówień.

Czy na urlopach rezygnujemy z eleganckich ubrań? 😉

Oczywiście nasz strój ulega pewnemu rozluźnieniu, natomiast nie da się ukryć, że w trakcie wakacji nadal staramy się wyglądać stylowo i elegancko! Tak jak we wpisie „Jak się ubrać elegancko i na luzie” pokazujemy zestawy z kamizelkami, tak w trakcie absolutnie wolnego czasu często rezygnujemy nawet z nich na rzecz ubrań lekkich i przewiewnych. Nasza najnowsza sesja zdjęciowa pokazuje ubrania eleganckie, których formalność została obniżona bardzo prosto – poprzez wybranie odpowiedniego obuwia, w tym wypadku mokasynów, oraz pozbycia się ozdób pod szyją. Wyjątek stanowi Pani Kasia, jednak damskie apaszki posiadają tak wiele zastosowań, że trudno tu mówić o podniesionej formalności całego zestawu.

W zasadzie po wyjściu z pracy wystarczy pozbyć się krawata i już można nadać całej stylizacji pewnego luzu – choć są to komplety garniturowe, to dzięki wykorzystaniu szorstkich, matowych tkanin, ich formalność jest zdecydowanie obniżona. Jest to świetny sposób na noszenie eleganckich ubrań nawet na urlopie, co więcej – nawet latem, kiedy przecież mało kto przykłada wagę do tego, jak wygląda.

Do naszych pracowni wracamy 13.08, pełni energii oraz nowych pomysłów. Wtedy też zaczną pojawiać się u nas nowe kolekcje tkanin oraz rozpoczniemy szycie zleceń na jesień oraz zimę. Choć pora będzie jeszcze ciepła, będzie to idealny okres na zamówienie garniturów z grubszych tkanin, z flaneli oraz tweedów – wtedy będziemy mieć pewność, że otrzymamy je na samym początku jesieni. Będzie to idealny okres na korzystanie z nowych elementów garderoby.

Życzymy Państwu miłego, sierpniowego odpoczynku i do zobaczenia w poniedziałek, 13.08!

dwurzedowy-plaszcz-camelowy-dyplomatka-buczynski18 Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl