W naszych salonach oferujemy również limitowane serie garniturów dostępnych od ręki, które szyjemy z luksusowych tkanin najwyższej jakości zgodnie z zasadami klasycznej, męskiej elegancji. Decydujemy się na nie głównie w przypadkach, kiedy nie mamy nawet półtora tygodnia na uszycie garnituru – do gotowego garnituru jesteśmy w stanie w tym czasie wprowadzić niezbędne korekty w naszej pracowni krawieckiej, dzięki czemu Klienci nie muszą rezygnować z porządnej jakości wykonania, a także naturalnych, pozyskiwanych etycznie tkanin.

luksusowe-garnitury-gotowe-rtw-buczynski-loro-piana-dormeuil

Cichy luksus

Bazując na naszym doświadczeniu w krawiectwie miarowym regularnie wprowadzamy limitowane serie garniturów. Szyjemy je dokładnie według tych samych zasad, które przyświecają nam podczas szycia miarowego pod względem kroju, dopasowania, a także materiału. Korzystamy z najlepszych włoskich, brytyjskich i francuskich tkanin od renomowanych dostawców takich jak Loro Piana, Dormeuil, Carnet, Drago czy Alfred Brown. Dbamy o to, aby krój garnituru gotowego był ponadczasowy uniwersalny, a także charakteryzował się detalami charakterystycznymi dla ubrań z najwyższej półki.

Korekty krawieckie garniturów gotowych

W każdym z naszych salonów jest mistrz krawiecki, który dopasuje dowolny gotowy garnitur do sylwetki Klienta. Zajmiemy się każdą korektą – od zwężenia garnituru czy skrócenia nogawek, aż po skrócenie rękawów górą czy podcięcie fałdy pod kołnierzem. Dzięki temu, że znamy doskonale nasze konstrukcje garniturów gotowych, a także korzystamy z pomocy mistrza krawieckiego mamy pewność, że nikt nie wyjdzie z naszego salonu z niedopasowanym garniturem. Idealne dopasowanie osiągamy, kiedy decydujemy się na garnitur szyty na miarę.

Garnitury gotowe – aktualna dostępność:

Granatowy garnitur z brytyjskiej wełny Alfred Brown
dostępny w wersji z klapami otwartymi i spodniami na pasek, a także z klapami w szpic i spodniami z wyższym stanem

Bordowy garnitur z włoskiej wełny Carnet
dostępny w wersji z klapami otwartymi, nakładanymi kieszeniami i spodniami z wyższym stanem

Zielony garnitur z włoskiej wełny Ariston
dostępny w wersji z klapami otwartymi, nakładanymi kieszeniami i spodniami z wyższym stanem

Brązowy garnitur z brytyjskiej wełny Dormeuil
dostępny w wersji z klapami otwartymi, nakładanymi kieszeniami i spodniami z wyższym stanem

Beżowy garnitur z włoskiej wełny Drago
dostępny w wersji z klapami otwartymi, nakładanymi kieszeniami i spodniami z wyższym stanem

Marynarka klubowa z brytyjskiej wełny Alfred Brown
dostępna w wersji dwurzędowej ze srebrnymi lub złotymi guzikami

Szare spodnie z wysokim stanem z brytyjskiej wełny Alfred Brown

Kamizelka szara w beżową kratę z włoskiej wełny Loro Piana

Kamizelka szara w bordową kratę z brytyjskiej wełny z jedwabiem Dormeuil

Luksusowe garnitury gotowe są dostępne w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu, gdzie nasi doradcy pomogą dobrać nie tylko odpowiedni garnitur do potrzeb, a także rozmiar. Zaznaczą również korekty krawieckie i ustalą termin odbioru. Gwarantujemy, że nasi krawcy poradzą sobie z korektami nawet z bardzo krótkim terminem realizacji.

Koszule gotowe oraz akcesoria

W naszych salonach oferujemy również wszystkie niezbędne akcesoria do garniturów, a także koszule gotowe, dostępne od ręki. Szyjemy je z tkanin, które regularnie wykorzystujemy w szyciu miarowym, a także jesteśmy w stanie wprowadzić korekty służące lepszemu dopasowaniu ubrań.

Klienci znajdą u nas również jedwabne krawaty, jedwabne poszetki, spinki do mankietów, jedwabne szelki na guziki, skórzane paski, skórzane buty szyte ramowo, a także skarpety Falke. Dzięki temu decydując się na luksusowe garnitury gotowe naszej marki mamy pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Zastanawiasz się, jaki garnitur wybrać?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera:

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok