Czy denim jest ekologiczny? Jeansy szyte na miarę

30 stycznia 2023

Jeansy są prawdopodobnie najpopularniejszymi spodniami na naszej planecie. Na pewno znajdowały się – lub dalej znajdują – w każdej szafie, nieważne czy damskiej, czy męskiej. Dziś pokażemy jeansy szyte na miarę w naszej pracowni; 4 pary w całkowicie różnych stylach i wykonane z różnych materiałów, aby pokazać, jak bardzo uniwersalne mogą być to spodnie.

Brązowy płaszcz wełniany – dwurzędowy ulster

16 stycznia 2023

Początek 2023 roku to powrót zimy w postaci niższych temperatur. Dzisiejszy wpis idealnie wpisuje się w taką atmosferę – nareszcie możemy zaprezentować mały dodatek do naszej limitowanej kolekcji płaszczy, czyli brązowy, dwurzędowy ulster.

Krawiectwo miękkie – kolekcja Dormeuil Naturals Attitude

24 października 2022

Marynarki, w których wygląda się elegancko i ma się swobodę ruchów – to jest bardzo dobre podsumowanie kolekcji Dormeuil Naturals Attitude oraz krawiectwa miękkiego, które idzie z nią w parze. Najnowsze realizacje to nasz pomysł na jesień, podczas której warto zaprzyjaźnić się z flanelami. Zdjęcia zostały wykonane w Pałacu Nakomiady.

Zielona marynarka i brązowe spodnie na szelki

24 stycznia 2022

Kolory ziemi w ostatnich sezonach dominują w modzie męskiej. Sprawdzamy, jak takie połączenie sprawdza się podczas jesiennych dni. Zielona marynarka i brązowe spodnie zostały sfotografowane podczas naszej wizyty w Paryżu.

Spodnie sztruksowe na dwa sposoby

22 lutego 2021

Sztruksy, choć wracają na salony, to nie cieszą się renomą. Faktycznie są to spodnie, które przywodzą na myśl różne skojarzenia – nie oznacza to jednak, że nie da się nosić ich w sposób stylowy i świetnie wpisujący się w dzisiejsze trendy. Dziś prezentujemy spodnie sztruksowe na dwa sposoby!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera:

    facebook linkedin twitter