Wypożyczalnia ubrań jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy albo mają bardzo mało czasu, albo po prostu nie potrzebują poszukiwanego ubrania. Wypożyczalnia smokingów, garniturów, koszul i jaskółek jest w takiej sytuacji udogodnieniem dla naszych Klientów, którzy nie decydują się na zakup lub szycie na miarę.

Udostępniamy naszym Klientom pełną rozmiarówkę ubrań oraz oferujemy wszystkie niezbędne dodatki do kupienia. Jeżeli jednak rozmiary nadal nie są odpowiednie, możemy dopasować je w naszych pracowniach krawieckich w każdym z obecnych salonów. Jest to znak rozpoznawczy naszej wypożyczalni – robimy wszystko, aby ubranie było jak najlepiej dopasowane, a cały zestaw jak najlepiej pomyślany i skomponowany.

W przypadku wypożyczenia oraz wprowadzenia korekt dobrze skontaktować się z nami maksymalnie tydzień przed imprezą. My zajmujemy się czyszczeniem i małymi naprawami.

Nasza wypożyczalnia oferuje pełen asortyment na terenie Warszawy oraz sporą część asortymentu również na terenie Poznania. W razie potrzeby zawsze jesteśmy chętni do przesyłania ubrań z wypożyczalni między salonami.

Smoking
750 złotych / 3 doby
1000 złotych kaucji
Garnitur (dostępne tylko granatowe)
750 złotych / 3 doby
1000 złotych kaucji
Jaskółka
1000 złotych / 3 doby
1500 złotych kaucji
Koszula
350 złotych / 3 doby
500 złotych kaucji
Buty lakierowane
350 złotych / 3 doby
500 złotych kaucji

Zastanawiasz się, jaki garnitur wybrać?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera:

    facebook linkedin twitter instagram search reset tiktok