Beżowa marynarka sportowa

Wiosna i lato to okresy, w których pracujemy bardzo intensywnie w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami sezonem ślubnym. Szyjemy garnitury głównie dla Panów Młodych, którzy chcą wyglądać elegancko i ponadczasowo na swojej uroczystości — najważniejszej w życiu! – i nie możemy pozwolić sobie na zwolnienie tempa. Dzięki temu co roku zadowolonych Klientów jest więcej i więcej, jednak i nasze możliwości nie są nieskończone. W związku z tym chcemy poinformować, że jak co roku, pracownie Buczyński będą zamknięte przez tydzień w sierpniu.

W dniach 5.08-11.08 nasze salony pozostaną nieczynne. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku, 12.08!

Aby umilić Wam czas naszej nieobecności, poniżej przedstawiamy bardzo urlopową sesję zdjęciową znad naszego pięknego, polskiego morza. Tkanina, z której została marynarka to wełniany tropik marki Dormeuil, a koszula została uszyta z lnu — dzięki temu każdy powiew wiatru jest odczuwalny na skórze. W takiej koszuli i lekkich spodniach można czuć się komfortowo przez cały dzień nawet w większych upałach — odpowiednio ochraniając głowę — za to wieczorem, kiedy zrobi się chłodniej, z pomocą przyjdzie marynarka. Dzieki temu, że tropik jest bardzo sprężystą wełną, można spokojnie nosić ją odpowiednio złożoną w torbie. Pewne zagniecenia pozostaną widoczne, co można również zauważyć na zdjęciach, na pewno jednak marynarka nie ulegnie zdefasonowaniu.

Firmowy newsletter

Jeżeli podobał Ci się ten artykuł i chcesz regularnie poszerzać swoją wiedzę na temat męskiej i damskiej elegancji, zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu będziesz na bieżąco!

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas