Beżowa marynarka sportowa

Wiosna i lato to okresy, w których pracujemy bardzo intensywnie w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami sezonem ślubnym. Szyjemy garnitury głównie dla Panów Młodych, którzy chcą wyglądać elegancko i ponadczasowo na swojej uroczystości — najważniejszej w życiu! – i nie możemy pozwolić sobie na zwolnienie tempa. Dzięki temu co roku zadowolonych Klientów jest więcej i więcej, jednak i nasze możliwości nie są nieskończone. W związku z tym chcemy poinformować, że jak co roku, pracownie Buczyński będą zamknięte przez tydzień w sierpniu.

W dniach 5.08-11.08 nasze salony pozostaną nieczynne. Zapraszamy serdecznie od poniedziałku, 12.08!

Aby umilić Wam czas naszej nieobecności, poniżej przedstawiamy bardzo urlopową sesję zdjęciową znad naszego pięknego, polskiego morza. Tkanina, z której została marynarka to wełniany tropik marki Dormeuil, a koszula została uszyta z lnu — dzięki temu każdy powiew wiatru jest odczuwalny na skórze. W takiej koszuli i lekkich spodniach można czuć się komfortowo przez cały dzień nawet w większych upałach — odpowiednio ochraniając głowę — za to wieczorem, kiedy zrobi się chłodniej, z pomocą przyjdzie marynarka. Dzieki temu, że tropik jest bardzo sprężystą wełną, można spokojnie nosić ją odpowiednio złożoną w torbie. Pewne zagniecenia pozostaną widoczne, co można również zauważyć na zdjęciach, na pewno jednak marynarka nie ulegnie zdefasonowaniu.

Podobają Ci się kolory ziemi? Koniecznie sprawdź ten wpis: zielona marynarka sportowa i brązowe spodnie.

Zadbaj o swój styl

O swój styl musisz zadbać sam, jednak nie zostawimy Cię bez dobrego źródła informacji :) Tworzymy darmowe kompendium na temat klasycznej elegancji, abyś zawsze miał możliwość szlifowania swojego poczucia estetyki oraz regularnego poszerzania wiedzy. Jeżeli podobał Ci się ten artykuł, zapisz się do naszego newslettera.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mogą spodobać Ci się również:

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    facebook linkedin twitter