FreshMail.pl

ŚLUB

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy!

HOME Ślub

JAK SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB?

Od 10 lat ubieramy Panów Młodych oraz pomagamy im w kwestiach związanych z garniturami, koszulami oraz butami ślubnymi. Wyjątkowe wydarzenia wymagają przecież odpowiedniej oprawy – wiemy o tym bardzo dobrze! Aby ułatwić wyobrażenie sobie zestawu ślubnego, przygotowaliśmy również poradnik ślubny, gdzie znajdziesz 16 gotowych stylizacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

PORADNIK - ZOBACZ


Proponujemy klasyczne garnitury ślubne z kamizelką lub bez o fasonie jedno- i dwurzędowym, smokingi, surduty czy jaskółki. Całość uzupełniamy koszulami szytymi na miarę w naszych pracowniach w Warszawie oraz Poznaniu, odpowiednio dopasowanymi do formalności wydarzenia. Dla Panów Młodych, którzy mają problem z odnalezieniem odpowiedniego obuwia wprowadziliśmy również usługę szycia butów.

W naszej ofercie dostępne są też wszystkie dodatki - jedwabne krawaty, muchy, paski, szelki, spinki do mankietów i poszetki.


Nasi doradcy z przyjemnością pomogą w wyborze tkaniny oraz odpowiedniego kroju, aby garnitur ślubny świetnie sprawdził się w tej okazji. Doskonale wiemy, jak sprawić, aby był on niezwykle uniwersalny, a jednocześnie nie pozytywnie wyróżniał się na tle gości. Garnitur ślubny jest również personalizowany we wnętrzu monogramem, podszewką lub sposobem wykończenia. Warto pamiętać, że szycie garnituru na miarę zajmuje od 4 do 6 tygodni.

SMOKINGI ŚLUBNE

Klasyczny smoking będzie perfekcyjnym ubiorem ślubnym dla Panów, którzy są świadomi swojego stylu. Choć jest to ubranie dość mocno ograniczone klasycznymi zasadami, to nie boimy się wychodzić poza ramy wybierając ciekawsze tkaniny i bardziej nowoczesne kroje. W trakcie szycia na miarę warto również pomyśleć o koszuli smokingowej, ponieważ tylko wtedy taki zestaw będzie prezentował się nienagannie.


Proponujemy również liczne dodatki niezbędne do smokingu: muchy jedwabne, pasy smokingowe z jedwabiu, guziki i spinki smokingowe oraz lakierowane buty. Na najbardziej podniosłe uroczystości wieczorowe proponujemy klientom szyte przez nas fraki.

Dowiaduj się o specjalnych ofertach i nowych wpisach jako pierwszy!

Tak, chcę otrzymywać newsletter! (Możesz się wypisać w każdej chwili)

FreshMail.pl