Brązowy płaszcz wełniany – dwurzędowy ulster

16 stycznia 2023

Początek 2023 roku to powrót zimy w postaci niższych temperatur. Dzisiejszy wpis idealnie wpisuje się w taką atmosferę – nareszcie możemy zaprezentować mały dodatek do naszej limitowanej kolekcji płaszczy, czyli brązowy, dwurzędowy ulster.

Czy garnitury trzyczęściowe cieszą się jeszcze popularnością? Granatowy garnitur w paski 

21 września 2022

Kiedy szuka się inspiracji na garnitur z kamizelką, to – niezależnie od medium – dominują dziś kamizelki kontrastujące. Granatowe garnitury łączy się z szarością czy beżem, a gładkie materiały z kratami. Nie da się ukryć, że wygląda to bardzo efektownie, a taką kontrastującą kamizelkę można potem połączyć z wieloma innymi zestawami lub wykorzystać nawet w […]

Garnitur dla wysokiego mężczyzny

23 czerwca 2022

Każdy mężczyzna wygląda dobrze w odpowiednim garniturze. A co jeśli znalezienie rozmiaru graniczy z cudem? Garnitur dla wysokiego mężczyzny, który uszyliśmy niedawno pokazuje, że szycie miarowe poradzi sobie z każdym typem sylwetki.

Granatowy, szary i beżowy płaszcz na zimę – ponadczasowe i praktyczne wybory

18 stycznia 2021

Nasze podejście do krawiectwa od lat jest niezmienne. Zależy nam na tworzeniu rzeczy, w których po prostu dobrze się chodzi; które nie spędzają większości czasu na wieszaku, a faktycznie stają się ulubionymi w garderobie. Oczywiście nie da się szyć i projektować wszystkich rzeczy tak, żeby były ulubione, możemy jednak zadbać o to, aby każda z nich miała rolę do spełnienia.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas

    Zamknij

    Newsletter

    Lubimy dzielić się wartościową wiedzą opartą na doświadczeniu.

    Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi poradnikami, zapisz się do newslettera:

    facebook linkedin twitter